Pjovimas lazeriu arba vandens abrazyvine srove

Suvirinimas

Nerūdyjančio, juodo plienų ir aliuminio suvirinimas. Suviriname įvairių metalų lakštus ir vamzdžius. Suvirinimo technologijos MIG/MAG, Tig ir elektrodinis suvirinimas.

Plačiau
pjovimas vamzdiniu lazeriu

Pjovimas vamzdiniu lazeriu

Pjovimas vamzdiniu lazeriu yra naujos kartos technologinis sprendimas leidžiantis kokybiškai ir tiksliai išpjauti įvairių tipų metalo gaminius – vamzdžius, profilius, kampuočius, lovius ir kt.

Plačiau
metalo lankstymas

Metalo lankstymas

Metalo lankstymas yra procedūra, kurios metu pagal norimas specifikacijas yra suformuojami metalo lakštai. Dėka pažangių technologinių įrenginių šiandien metalo lankstymas atliekamas preciziškai, užtikrinant aukščiausią lenkiamų kampų tikslumą.

Plačiau
Pjovimas lazeriu

Pjovimas lazeriu

Pjovimas lazeriu – tai naujos kartos, technologiškai pažangi procedūra, kurios metu naudojant galingo lazerio spindulį medžiagos pjaustomos ypač tiksliai ir sparčiai pagal kompiuterio valdomus parametrus.

Plačiau
Pjovimas vandens abrazyvine srove

Pjovimas vandens abrazyvine srove

Pjaunant abrazyvine vandens srove žymiai sumažėja gamybos kaštai, todėl laimi abi pusės – gamintojas, galintis pasiūlyti patraukliausią kainą, ir klientas, kurio užsakytų gaminių kokybė pranoksta lūkesčius.

Plačiau